Funkcjonalne kuchnie na wymiar

Urządzając kuchnię powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej funkcjonalność. Aktualnie istnieje wiele sposobów na to, aby pomieścić wszelkie niezbędne sprzęty i wykorzystać każdą przestrzeń, nawet w kuchni o niewielkim metrażu.

Podstawowym elementem dobrej organizacji kuchni na wymiar są szuflady. Ich odpowiednie umiejscowienie stanowi połowę sukcesu. Bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem są szuflady samodomykające, posiadające możliwość pełnego wysuwu, które można zaopatrzyć w dodatkowe przegrody do organizacji wewnętrznej.

Zagospodarowanie przestrzeni w kuchni nie stanowi już takiego wyzwania jak kiedyś. Do dyspozycji mamy wiele systemów do szafek narożnych, do których można na przykład dodać przegrody wzdłużne i pionowe do segmentacji wewnętrznej

Kuchnie na wymiar idealnie dopełniają drobne elementy. Jednym z nich są carga mini boczne, które pomagają wykorzystać wąską przestrzeń mebli kuchennych. Są one dostępne w opcjach z workami na pieczywo czy butelki czy z uchwytami na ręczniki, blachy piekarnika, niektóre z nich są dostosowane do przechowywania przypraw.

Ciekawym rozwiązaniem są również szuflady z pojemnikami na odpady, które ułatwiają utrzymanie porządku w kuchni.

Tego rodzaju rozwiązań jest o wiele więcej, jeśli marzysz o pięknej i funkcjonalnej kuchni możemy pomóc Ci ją urządzić.

IMG_563314222285_1774185646187669_2014750765762792850_n