Kuchnia angielska biały półmat blat dębowy

 

Klasyczna i klimatyczna kuchnia angielska łączy w sobie tradycyjną elegancję z ponadczasową funkcjonalnością. Białe, ozdobnie frezowane fronty mebli, subtelne przeszklenia górnych szafek oraz dębowe blaty doskonale współgrają z najnowocześniejszym sprzętem AGD umiejętnie wkomponowanym w zaprojektowaną w półmacie kuchnię. Kuchnia jest bardzo przestronna, a duża liczba pojemnych szuflad ułatwia organizację pracy i przechowywanie produktów spożywczych oraz niezbędnych akcesoriów kuchennych.

Centralnym elementem prezentowanego zestawu jest okazały okap zabudowany na wzór tradycyjnego kominka, co wpływa na stworzenie w pomieszczeniu przytulnego klimatu. Bardzo dobrym rozwiązaniem w kuchni angielskiej będzie półmat frontów kuchennych, dzięki czemu meble stwarzają wrażenie lekkości, a dodatkowo są łatwe do utrzymania w czystości.

Jeśli chcesz stworzyć we własnym domu prawdziwą „kuchnię z duszą”, skorzystaj z formularza kontaktowego w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty.