Meble na wymiar w salonie optycznym – fornir dębowy, olejowany olejem matowym dla zachowania naturalnej barwy drzewa

 

Eleganckie i estetyczne meble do salonu optycznego swój niepowtarzalny wygląd zawdzięczają dębowemu fornirowi, który dzięki zabiegowi olejowania matowym olejem charakteryzuje się piękną, naturalną barwą drewna. Poza walorami wizualnymi prezentowany zestaw jest bardzo funkcjonalny, co umożliwia przejrzystą ekspozycję opraw okularowych z podziałem na kategorie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

W skład kompletu poza pojemnymi szafkami wchodzą również delikatne, szklane półki, a także system szuflad do przechowywania okularów lub innych akcesoriów. Czystość formy i prostota w połączeniu z naturalnymi materiałami powodują, że meble optyczne podnoszą prestiż salonu oraz ułatwiają klientom komfortowy wybór i zakup wymarzonych okularów. Meble stanowią spójny, ale też przemyślany zestaw utrzymany w nowoczesnej stylistyce, dzięki czemu będą doskonałą podstawą aranżacji każdego zakładu optycznego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty prosimy o skorzystanie z dostępnego formularza kontaktowego.