Kuchnie na wymiar w angielskim stylu – jak je urządzić?

Kuchnie w stylu angielskim podkreślają klasycznie urządzone mieszkanie, zwracają uwagę na swego rodzaju przepych oraz bogactwo zdobień i choć są nieco mniej popularne niż surowy minimalizm równie łatwo się w nich zakochać. Meble z naturalnych materiałów sprawiają, że wnętrze staje się przytulne, a rodzina czuje w nim ciepło domowego ogniska.

Najbardziej wyróżniającym elementem kuchni w stylu angielskim są stanowiska piecowe (okapowe), które w nowoczesnych wnętrzach podkreślane są delikatnymi zdobieniami i prostymi podporami. Kolejnym dość istotnym elementem są kwiaty, które pojawiają się na tapetach, obiciach mebli, filiżankach i wazonikach.

Kuchnie w stylu angielskim wyróżnia ogromna liczba zakamarków i szufladek. Fronty szafek, które wykonane są z drewna najczęściej ozdobione są widocznym fazowaniem, również uchwyty pełnią rolę dekoracyjną.

Pamiętajcie – do projektowania kuchni nie musimy podchodzić zbyt rygorystycznie. Ważne, aby wykorzystać elementy, które najbardziej przypadły nam do gustu i stworzyć własny, niepowtarzalny projekt.

Kuchnia w stylu angielskim

Kuchnia w stylu angielskim – jak działamy

Specjalizujemy się w produkcji kuchni angielskich na wymiar. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować rozwiązania dostosowane do danego pomieszczenia. Zwracamy uwagę na funkcjonalność. Z tego też względu proponujemy zastosowanie dodatkowych półek, łatwych do czyszczenia powierzchni i innych elementów wpływających na wygodę użytkowania. Kuchnia angielskie stanowią doskonały sposób na komfortową aranżację wnętrz.

Wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały pochodzące ze sprawdzonych źródeł, co wpływa na trwałość i długoletnią eksploatację. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym umożliwiającym realizację złożonych przedsięwzięć. Współpracujemy z klientami prywatnymi, a także z firmami. Działamy kompleksowo – doradzamy, mierzymy lokal, realizujemy bezpłatne wyceny i projekty, a następnie tworzymy kuchnie na wymiar we Wrocławiu i innych miastach Polski. Zapewniamy ponadto usługi transportowe i montażowe. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat dostępnej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kuchnia w stylu angielskim