Zobacz jak wyglądają etapy realizacji Twojego zamówienia.

Skontaktuj się z nami

Producent mebli Wrocław

 

Jesteśmy w stanie zaprojektować meble tak, aby pasowały do każdej przestrzeni. Na naszym koncie mamy wiele różnorodnych projektów. Wyposażamy mieszkania i domy – tworząc meble do kuchni, salonów, sypialni, zabudowy wnęk i garderoby. W swej ofercie posiadamy bogatą kolorystykę i różnorodność materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w dowolnym punkcie Polski jak i Europy. Sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Jako doświadczony producent mebli mieliśmy okazję opracować wiele projektów dla firm i klientów prywatnych. Tworzymy meble do kuchni, salonów, sypialni i łazienek, a także aptek, gabinetów czy sklepów. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych zleceniodawców, którzy zachowują pełną kontrolę nad procesem powstawania mebli.

Choć jesteśmy wrocławską firmą, zamówienia możemy zrealizować na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy!


 

Indywidualny charakter – meble na wymiar Wrocław

 

Wychodzimy z założenia, że każde wnętrze jest inne. Jego wygląd powinien odpowiadać indywidualnym preferencjom – zarówno pod względem gustu, jak również funkcjonalności. Staramy się zatem dokładnie poznać oczekiwania Klienta. Po zaakceptowaniu zaproponowanego projektu, przechodzimy do jego profesjonalnej i szybkiej realizacji.


 

Anir Meble – gwarancja wysokiej jakości

 

Nasze meble wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, z zachowaniem najwyższych standardów realizacji.


 

Kuchnie na wymiar Wrocław

 

Kuchnie stanowią serce domu, miejsce spotkań przy porannej kawie czy w trakcie wspólnego gotowania posiłków. Wiemy jak ważna dla całej rodziny jest komfortowa i funkcjonalnie urządzona kuchnia. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby sięgać po najnowsze rozwiązania oraz oferować szeroką gamę materiałów. Projektując Twoją kuchnię na wymiar dbamy o każdy szczegół. Mamy na uwadze ile osób będzie korzystało z pomieszczenia, co będzie dla Ciebie najbardziej istotne oraz jakie są Twoje preferencje wizualne.