Jak urządzić przytulną kuchnię?

By wspólne chwile podczas gotowania lub spożywania posiłków nabrały wyjątkowego charakteru, warto stworzyć w kuchni przytulny nastrój. Aby to zrobić wystarczy dużo naturalnego drewna, ciepłe barwy, nastrojowe oświetlenie oraz przyjemne w dotyku faktury materiałów, którymi wykończona jest kuchnia.

Nasi Klienci najczęściej wybierają kuchnie w jasnych kolorach: białym, szarym, beżowym, drewnianym lub drewnopodobnym. To kolory, które sprawiają, że wnętrze nabiera ciepłego klimatu.

Bardzo ważnym elementem podczas urządzania kuni jest dobór koloru ścian. Jeśli chcemy uzyskać przytulny nastrój kolory ścian powinny być ciepłe. Dobrze sprawdzą się beże, słoneczne żółcie, delikatne brązy. Można również pomalować ściany na czystą biel, którą ocieplą odpowiednie dodatki.

Przytulna kuchnia w bloku

Drewniana oprawa stanowi dopełnienie wnętrza. Idealna będzie tu drewniana zabudowa z wysokiej jakości systemami, niezbędnymi do wyposażenia ergonomicznej kuchni.

Zrealizuj swoje marzenie o przytulnej kuchni w bloku

Urządzając kuchnię w bloku, należy najpierw wziąć pod uwagę ograniczoną przestrzeń. W kawalerce lub mieszkaniu będzie jej znacznie mniej niż w dużych przestronnych domach. Współcześnie małe kuchnie stają się jednak modne i posiadają mnóstwo zalet. Niewielkie, przytulne pomieszczenia z ciepłymi barwami dodatków i jasnym oświetleniem posiadają swój urok oraz klimat. Aby całość wnętrza była zupełnie spójna, duże znaczenie ma także dopasowanie kolorystyki materiałów, z jakich wykonane będą poszczególne elementy oraz rozmiarów urządzeń i mebli. Dzięki temu przytulna kuchnia w bloku stanie się spełnionym marzeniem.

Przytulna kuchnia w bloku - ceglana

W sytuacji gdy układ pomieszczania posiada niestandardowe rozmiary, idealnym rozwiązaniem okazują się kuchnie na wymiar Wrocław to miasto, gdzie znajdziesz szeroki wybór mebli kuchennych. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne opcje sprawiające, że nawet najbardziej skomplikowany układ, stanie się ciepłą i przytulną aranżacją. Nasi specjaliści przyjadą do mieszkania i wykonają projekt, w porozumieniu z sugestiami Klienta.