Jakie wybrać fronty – matowe czy w połysku?

Odpowiedni dobór frontów ma wpływ na estetyczne walory kuchni, może ograniczyć konieczność sprzątania lub optycznie powiększyć przestrzeń. Wybór należy dostosować do preferencji i potrzeb domowników. Fronty na wysoki połysk kreują aurę elegancji oraz przyciągają wzrok. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu. Fronty matowe można stosować w kuchniach o większym metrażu. W tym przypadku świetnie sprawdza się również łączenie frontów w połysku z matem. Z pewnością fronty matowe są bardziej praktyczne, ponieważ lepiej radzą sobie z zabrudzeniami oraz odciskami palców. Z kolei na połyskujących frontach mniej widoczny jest unoszący się kurz i pyłki. Efekt matu jest naturalny i przyjazny.
Czarne fronty do kuchni

Wybierz idealne fronty do swojej kuchni

Zastanawiasz się, jakie fronty do kuchni wybrać do swojego domu lub mieszkania? Na początku rozejrzyj się po pomieszczeniu, które planujesz urządzić. Jakie kolory mają jego ściany i podłogi, czy powierzchnie są połyskujące, czy może matowe?  Wybór frontów do kuchni powinien być przemyślany, aby kompozycja współgrała z pozostałymi elementami aranżacji.

W szczególności gdy będziecie urządzać kuchnie na wymiar we Wrocławiu, znajdziecie cały szereg atrakcyjnych propozycji wystroju wnętrz. Wybierając fronty kuchenne, warto postawić na wysoką jakość oraz trwałość tworzyw, z których zostały wykonane. Z tego względu nasza firma oferuje wytrzymałe i stabilne fronty kuchenne. Mocna konstrukcja jest niezwykle ważna, musi cechować się odpornością zarówno na działanie wysokiej temperatury, jak i ciężkie naczynia stawiane z przygotowywanymi posiłkami. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór frontów w różnych kolorach, wzorach oraz kształtach. Jeśli macie wątpliwości, czy wybrać fronty matowe czy połysk, chętnie doradzimy, które rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie do Waszej kuchni.